Zadzwoń do nas!

+48 504 965 453

ul. Zachodnia 16

62-081 Przeźmierowo

Godziny pracy:

8:00 - 16:00

Budowa domów pod klucz

Budujemy domy od podstaw, wykonujemy niezbędne prace budowlane i wykończeniowe, zajmujemy się wyszukiwaniem oraz weryfikacją ewentualnych współpracowników, dbamy o to, aby wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem i w jak najlepszym porządku...

Nadzór budowlany

Odciążymy Państwa w tym najbardziej wyczerpującym, a nierzadko i najbardziej irytującym etapie każdej inwestycji, ograniczając waszą obecność na placu budowy do absolutnego minimum.

Prace wykończeniowe

Proces budowy domu nie kończy się w momencie postawienia czterech ścian, ułożenia dachu i wstawienia drzwi i okien. Tak naprawdę dopiero wtedy zaczynają się prawdziwe wyzwania związane z koniecznością wykonania wszystkich prac wykończeniowych.

Arrow
Arrow
Slider

Budowa domu stan surowy

W branży budownictwa wyróżnia się dwa typu budowy domów: pod klucz albo w stanie surowym. Pierwszy wybierany jest najczęściej wtedy, gdy inwestor nie ma czasu na szukanie kilku oddzielnych ekip wykonujących cały szereg prac wykończeniowych i woli wszystko zlecić jednej firmie budowlanej. Drugi typ domu w stanie surowym to rozwiązanie dla osób, które nie planują wykańczania wnętrz od razu lub mają już umówione ekipy wykończeniowe.
Zajmując się pracami budowlanymi i zdobywając w nich coraz większe doświadczenie możemy zaoferować Państwu usługę wybudowania domu właśnie w stanie surowym: od zalania fundamentów po położenie dachu albo wstawienie okien i drzwi. To podstawy, wręcz najważniejszy etap każdej budowy, bo od stanu surowego zależeć będą kolejne etapy – wykończeniowe i dociepleniowe.

Realizujemy inwestycje dla osób prywatnych i dla firm, kierując się prostą dewizą: zrobić dobrze za pierwszym razem. Stworzymy dom na podstawie indywidualnego projektu klienta wraz z naniesionymi poprawkami lub bazując na gotowym projekcie zakupionym w biurze architektonicznym.
Dokonamy dokładnej wyceny usługi już na etapie planowania, a dzięki naszym zniżkom w hurtowniach budowlanych możemy również zaoferować Państwu atrakcyjne ceny, które nie zrujnują waszego budżetu. Całość prac prowadzona jest zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem uwzględniającym również takie czynniki jak pogoda czy brak materiałów, dlatego nie musicie się martwić o ewentualne opóźnienia. Dzięki firmie NIGRA budowa domu w stanie surowym będzie dla Państwa prosta i przyjemna.