Zadzwoń do nas!

+48 504 965 453

ul. Zachodnia 16

62-081 Przeźmierowo

Godziny pracy:

8:00 - 16:00

Budowa domów pod klucz

Budujemy domy od podstaw, wykonujemy niezbędne prace budowlane i wykończeniowe, zajmujemy się wyszukiwaniem oraz weryfikacją ewentualnych współpracowników, dbamy o to, aby wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem i w jak najlepszym porządku...

Nadzór budowlany

Odciążymy Państwa w tym najbardziej wyczerpującym, a nierzadko i najbardziej irytującym etapie każdej inwestycji, ograniczając waszą obecność na placu budowy do absolutnego minimum.

Prace wykończeniowe

Proces budowy domu nie kończy się w momencie postawienia czterech ścian, ułożenia dachu i wstawienia drzwi i okien. Tak naprawdę dopiero wtedy zaczynają się prawdziwe wyzwania związane z koniecznością wykonania wszystkich prac wykończeniowych.

Arrow
Arrow
Slider

Prace wykończeniowe

Proces budowy domu nie kończy się w momencie postawienia czterech ścian, ułożenia dachu i wstawienia drzwi i okien. Tak naprawdę dopiero wtedy zaczynają się prawdziwe wyzwania związane z koniecznością wykonania wszystkich prac wykończeniowych. I to w ilości, która może zaskoczyć niejednego inwestora.
Znając doskonale realia budownictwa mieszkaniowego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zaproponować Państwu wykonanie ich przez naszą firmę. Wykonanie całościowe, kompleksowe, od momentu rozplanowania prac, poprzez instalacje wodno-kanalizacyjne, grzewcze, elektryczne i gazowe, aż po tynkowanie, izolacje podłóg, układanie płytek i malowanie. Zrobimy wszystko, co zazwyczaj wykonuje kilka różnych firm, a co wiązałoby się dla Państwa z dodatkowymi kosztami i czasem poświęconym na szukanie wykonawców. Dzięki oddaniu tych wszystkich prac w ręce jednej firmy nie tylko zaoszczędzicie pieniądze i nerwy, ale również będziecie mogli szybciej i łatwiej kontrolować postęp prac wykończeniowych.
Zajmiemy się wszystkim, gwarantując najwyższy standard wykonania usług, profesjonalne podejście do każdego projektu i pełne wsparcie związane z całym procesem wykańczania wnętrz. Na każdym etapie prac wykorzystujemy sprawdzone materiały o dużej jakości i wytrzymałości, które przez wiele lat nie będą wymagały żadnych remontów i poprawek. Doradzimy przy wyborze odpowiednich urządzeń do instalacji wewnątrz domu, farb, płytek, glazury, paneli ściennych i podłogowych. Zadbamy o to, aby przygotować dla Państwa wnętrza, w których będziecie się czuli swobodnie i dosłownie jak w domu.

Kontrola budowy to ostatnia rzecz, na którą wielu inwestorów ma ochotę po całych dniach, tygodniach a niekiedy i miesiącach starania się o pozwolenia i walczenia z biurokratyczną machiną niezbędną do uruchomienia budowy własnego domu. Firma NIGRA przejmie od Państwa ten obowiązek i zajmie się pełnym nadzorem budowlanym, począwszy od rzetelnego prowadzenia dziennika budowy, przez współpracę ze sprawdzonymi geodetami i rzeczoznawcami, aż po przygotowanie fachowej dokumentacji wykonawczej wraz z protokołem odbioru.
Nadzór budowlany w naszym wykonaniu sprawi, że inwestor – czyli Państwo – nie musi się o nic martwić ani od strony technicznej, ani tym bardziej formalnej. Zajmiemy się wszelkimi kwestiami urzędowymi, szukaniem profesjonalnych wykonawców i współpracowników, kontrolą nad postępami prac, uzupełnianiem dziennika budowy, umawianiem i przeprowadzaniem spotkań. Odciążymy Państwa w tym najbardziej wyczerpującym, a nierzadko i najbardziej irytującym etapie każdej inwestycji, ograniczając waszą obecność na placu budowy do absolutnego minimum.