Zadzwoń do nas!

+48 504 965 453

ul. Zachodnia 16

62-081 Przeźmierowo

Godziny pracy:

8:00 - 16:00

Budowa domów pod klucz

Budujemy domy od podstaw, wykonujemy niezbędne prace budowlane i wykończeniowe, zajmujemy się wyszukiwaniem oraz weryfikacją ewentualnych współpracowników, dbamy o to, aby wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem i w jak najlepszym porządku...

Nadzór budowlany

Odciążymy Państwa w tym najbardziej wyczerpującym, a nierzadko i najbardziej irytującym etapie każdej inwestycji, ograniczając waszą obecność na placu budowy do absolutnego minimum.

Prace wykończeniowe

Proces budowy domu nie kończy się w momencie postawienia czterech ścian, ułożenia dachu i wstawienia drzwi i okien. Tak naprawdę dopiero wtedy zaczynają się prawdziwe wyzwania związane z koniecznością wykonania wszystkich prac wykończeniowych.

Arrow
Arrow
Slider

Nadzór budowlany

Kontrola budowy to ostatnia rzecz, na którą wielu inwestorów ma ochotę po całych dniach, tygodniach a niekiedy i miesiącach starania się o pozwolenia i walczenia z biurokratyczną machiną niezbędną do uruchomienia budowy własnego domu. Firma NIGRA przejmie od Państwa ten obowiązek i zajmie się pełnym nadzorem budowlanym, począwszy od rzetelnego prowadzenia dziennika budowy, przez współpracę ze sprawdzonymi geodetami i rzeczoznawcami, aż po przygotowanie fachowej dokumentacji wykonawczej wraz z protokołem odbioru.
Nadzór budowlany w naszym wykonaniu sprawi, że inwestor – czyli Państwo – nie musi się o nic martwić ani od strony technicznej, ani tym bardziej formalnej. Zajmiemy się wszelkimi kwestiami urzędowymi, szukaniem profesjonalnych wykonawców i współpracowników, kontrolą nad postępami prac, uzupełnianiem dziennika budowy, umawianiem i przeprowadzaniem spotkań. Odciążymy Państwa w tym najbardziej wyczerpującym, a nierzadko i najbardziej irytującym etapie każdej inwestycji, ograniczając waszą obecność na placu budowy do absolutnego minimum.

Dla wielu naszych klientów to świetne rozwiązanie, zwłaszcza gdy mieszkają nieco dalej od swojego przyszłego domu i częste dojazdy nie są dla nich atrakcyjną wizją spędzania wolnego czasu. Pełniąc kompleksowy nadzór budowlany będziemy informowali Państwa o wszystkim, nie tylko o aktualnym stanie postępujących prac, ale również o związanych z nimi kosztach, formalnościach czy planowanych kolejnych etapach budowy.
Dzięki nam budowa wymarzonego domu, w którym spędzą Państwo kolejne lata swojego życia, wcale nie musi być skomplikowanym i nerwowym okresem. Wręcz przeciwnie, dzięki przerzuceniu tej odpowiedzialności na nasze barki, będziecie się mogli cieszyć spokojem i ekscytującym oczekiwaniem na moment, gdy przekroczycie próg swojego nowego domu.