Zadzwoń do nas!

+48 504 965 453

ul. Zachodnia 16

62-081 Przeźmierowo

Godziny pracy:

8:00 - 16:00

Budowa domów pod klucz

Budujemy domy od podstaw, wykonujemy niezbędne prace budowlane i wykończeniowe, zajmujemy się wyszukiwaniem oraz weryfikacją ewentualnych współpracowników, dbamy o to, aby wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem i w jak najlepszym porządku...

Nadzór budowlany

Odciążymy Państwa w tym najbardziej wyczerpującym, a nierzadko i najbardziej irytującym etapie każdej inwestycji, ograniczając waszą obecność na placu budowy do absolutnego minimum.

Prace wykończeniowe

Proces budowy domu nie kończy się w momencie postawienia czterech ścian, ułożenia dachu i wstawienia drzwi i okien. Tak naprawdę dopiero wtedy zaczynają się prawdziwe wyzwania związane z koniecznością wykonania wszystkich prac wykończeniowych.

Arrow
Arrow
Slider

Docieplanie budynków

Właściwa gospodarka energetyczna prowadzona w budynku mieszkalnym pozwala zaoszczędzić w skali roku olbrzymie pieniądze na ogrzewaniu. Oznacza to jednak konieczność podjęcia już zawczasu właściwych prac dociepleniowych, dzięki którym budynek nie będzie się w zimie szybko wychładzał. Najlepiej zrobić to od razu w trakcie budowy domu, aby nie ponosić potem dodatkowych kosztów, chociaż i późniejsze docieplenia budynków realizowane przez firmę NIGRA nie obciążają za bardzo portfeli naszych klientów.
Do każdego projektu docieplenia domu podchodzimy indywidualnie, już na początku współpracy informując klienta o budżecie, harmonogramie, terminie oraz planie prowadzonych robót. Dzięki temu już pierwszego dnia prac wiedzą Państwo, czego mogą się spodziewać i kiedy budynek będzie ukończony.
Ponieważ wszystkie prace wykonujemy własnym sprzętem, nie ponosicie dodatkowych kosztów z tytułu wynajęcia na przykład rusztowań, a dzięki doświadczeniu w realizacji takich projektów prace są wykonywane szybko i profesjonalnie, bez zbędnej zwłoki. W przypadku docieplenia budynków już używanych zapewniamy, że nasza obecność będzie praktycznie niezauważona i nie będzie Państwu przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu.

Firma NIGRA zadba o Państwa wygodę i komfort, zatroszczymy się o odpowiedni dobór materiałów oraz wykonanie zewnętrznej elewacji w sposób estetyczny. Dzięki użyciu najlepszej jakości farb nie będzie blakła na słońcu po kilku latach, ale utrzyma piękny i żywy kolor na długi czas.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług docieplenia budynków – z pewnością nie pożałują Państwo swojego wyboru, a podczas pierwszej zimy docenią od razu zalety ocieplonego domu. Szczególnie wtedy, gdy oszczędności z ogrzewania pojawią się już po kilku miesiącach.