Zadzwoń do nas!

+48 504 965 453

ul. Zachodnia 16

62-081 Przeźmierowo

Godziny pracy:

8:00 - 16:00

Budowa domów pod klucz

Budujemy domy od podstaw, wykonujemy niezbędne prace budowlane i wykończeniowe, zajmujemy się wyszukiwaniem oraz weryfikacją ewentualnych współpracowników, dbamy o to, aby wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem i w jak najlepszym porządku...

Nadzór budowlany

Odciążymy Państwa w tym najbardziej wyczerpującym, a nierzadko i najbardziej irytującym etapie każdej inwestycji, ograniczając waszą obecność na placu budowy do absolutnego minimum.

Prace wykończeniowe

Proces budowy domu nie kończy się w momencie postawienia czterech ścian, ułożenia dachu i wstawienia drzwi i okien. Tak naprawdę dopiero wtedy zaczynają się prawdziwe wyzwania związane z koniecznością wykonania wszystkich prac wykończeniowych.

Arrow
Arrow
Slider

Usługi remontowe

Nie ma domów i budynków niezniszczalnych. Nawet te budowane z najlepszych materiałów po kilkudziesięciu latach wymagają remontu, poprawek lub zwykłej zmiany wnętrza, która mieszkańcom po prostu się znudziła. Firma NIGRA oferuje kompleksową pomoc w wykonywaniu usług remontowych na zlecenie. I to w zakresie nierzadko szerszym niż u naszej konkurencji.
Dla naszych fachowców każdy remont to nowe wyzwanie, bo każdy dom jest inny, a każde wnętrze różni się od swoich poprzedników. Dlatego staramy się maksymalnie dopasować prowadzone prace do konkretnego budynku: nie tylko realizujemy remonty, ale i doradzamy klientom jak najlepsze rozwiązania, które uczynią ich domy przytulnymi, eleganckimi i nowoczesnymi. Wykonujemy każdy rodzaj remontu, od wymiany dowolnej instalacji, po adaptacje poddaszy czy malowanie albo glazurnictwo. Stosujemy najnowsze technologie i techniki budowlane oraz remontowe, korzystamy z innowacyjnych rozwiązań zaadaptowanych w wielu innych budynkach i co najważniejsze, nie boimy się podjąć nawet najbardziej wymagających prac.

Dobrze wiemy, że planowanie remontu, a potem same prace mogą być niezwykle męczące nie tylko dla portfeli naszych klientów, ale i dla ich nerwów. Staramy się więc jak najbardziej Państwa odciążyć, zajmując się nie tylko planowaniem kolejnych prac, ale i zakupami niezbędnych materiałów. Dzięki zniżkom w hurtowniach i sklepach możemy Państwu zaoferować konkurencyjne ceny.
Nie musicie już Państwo szukać innego wykonawcy – firma NIGRA przeprowadzi u was remont w sposób profesjonalny, z zachowaniem najwyższych standardów i zgodnie w określonym terminem wykonania. Bez opóźnień, bez nerwów i bez przepłacania.