Zadzwoń do nas!

+48 504 965 453

ul. Zachodnia 16

62-081 Przeźmierowo

Godziny pracy:

8:00 - 16:00

Budowa domów pod klucz

Budujemy domy od podstaw, wykonujemy niezbędne prace budowlane i wykończeniowe, zajmujemy się wyszukiwaniem oraz weryfikacją ewentualnych współpracowników, dbamy o to, aby wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem i w jak najlepszym porządku...

Nadzór budowlany

Odciążymy Państwa w tym najbardziej wyczerpującym, a nierzadko i najbardziej irytującym etapie każdej inwestycji, ograniczając waszą obecność na placu budowy do absolutnego minimum.

Prace wykończeniowe

Proces budowy domu nie kończy się w momencie postawienia czterech ścian, ułożenia dachu i wstawienia drzwi i okien. Tak naprawdę dopiero wtedy zaczynają się prawdziwe wyzwania związane z koniecznością wykonania wszystkich prac wykończeniowych.

Arrow
Arrow
Slider

Kosztorysy Budowlane

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek większej pracy budowlanej konieczne jest przygotowanie ogólnej wyceny, chociażby po co, aby wiedzieć z góry, ile będzie nas to wszystko kosztować. Taka wycena może być zrobiona nawet na zwykłej kartce, ważne, aby była dla zrozumiale opisana. Problem pojawia się wtedy, gdy wycena musi zostać wykonana na potrzeby bankowe – do otrzymania kredytu lub podczas procesu uzyskiwania jakiegoś dofinansowania – i gdy musi zawierać określone standardy.
NIGRA wykonuje właśnie takie kosztorysy budowlane, które bez problemu zostaną zaakceptowane przez każdy bank i instytucję. Każdy z naszych kosztorysów to oficjalny dokument finansowy, który zawiera szereg dokładnie opisanych kolejnych etapów budowy, wykorzystywanych w ich trakcie materiałów wraz z uśrednioną wyceną.

Dzięki szczegółowo wykonanemu kosztorysowi możliwe jest określenie i zaplanowanie kosztów całej budowy z olbrzymią dokładnością. Ponadto dzięki rozbiciu kosztorysu na etapy można go dowolnie modyfikować i zmieniać, jeśli w trakcie prac zostaną wprowadzone jakiekolwiek zmiany i poprawki.
Zachęcamy Państwa do skorzystania z pomocy naszej firmy podczas tworzenia kosztorysu budowlanego. Zajmą się tym specjaliści w branży, którzy doskonale znają się na swoim fachu i są w stanie wycenić każdy realizowany projekt, bez względu na to, czy jest to olbrzymia inwestycja, czy mała budowa niewymagająca wielkich nakładów finansowych.