Zadzwoń do nas!

+48 504 965 453

ul. Zachodnia 16

62-081 Przeźmierowo

Godziny pracy:

8:00 - 16:00

Budowa domów pod klucz

Budujemy domy od podstaw, wykonujemy niezbędne prace budowlane i wykończeniowe, zajmujemy się wyszukiwaniem oraz weryfikacją ewentualnych współpracowników, dbamy o to, aby wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem i w jak najlepszym porządku...

Nadzór budowlany

Odciążymy Państwa w tym najbardziej wyczerpującym, a nierzadko i najbardziej irytującym etapie każdej inwestycji, ograniczając waszą obecność na placu budowy do absolutnego minimum.

Prace wykończeniowe

Proces budowy domu nie kończy się w momencie postawienia czterech ścian, ułożenia dachu i wstawienia drzwi i okien. Tak naprawdę dopiero wtedy zaczynają się prawdziwe wyzwania związane z koniecznością wykonania wszystkich prac wykończeniowych.

Arrow
Arrow
Slider

Domy pod klucz

Budowa domu to ogromny wydatek finansowy związany prócz tego z całym szeregiem formalności, ważnymi wyborami, szukaniem odpowiednich ekip budowlanych, nieustannym nadzorem nad wszystkimi pracami, piętrzącymi się wątpliwościami. Doskonale to rozumiemy – każdy z nas kiedyś stał przed podobnym zadaniem. Dlatego chcemy zaoferować Państwu pełną, kompleksową pomoc w zakresie budowy domów pod klucz jako wykonawca, który da wam pewność bezpiecznej i gruntownie przeprowadzonej inwestycji budowlanej. Gwarancję, dzięki której będziecie mogli w spokoju oczekiwać na moment, gdy po raz pierwszy przekręcicie klucz w zamku waszego nowego domu.
Oferowane przez nas rozwiązanie to same korzyści – budujemy domy od podstaw, wykonujemy niezbędne prace budowlane i wykończeniowe, zajmujemy się wyszukiwaniem oraz weryfikacją ewentualnych współpracowników, dbamy o to, aby wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem i w jak najlepszym porządku. Co ważne, wprowadzamy od razu wszelkie zmiany i poprawki zgłoszone przez klienta w trakcie trwania budowy, więc jeśli w połowie prac zmieniła się Państwa koncepcja i zamiast garażu chcecie dodatkowy pokój – nie ma z tym żadnych problemów.

Mamy doświadczenie na rynku, zespół sprawdzonych i wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy firmą cieszącą się zaufaniem klientów i posiadającą wiele referencji i rekomendacji. Inwestycja budowlana nie musi być już dla Państwa żmudnym i męczącym – także psychicznie – procesem, koniecznością stałego nadzoru nad kolejnymi nieznanymi wam ekipami, skrupulatnym liczeniem wydatków. Z nami od samego początku będziecie wiedzieli, jaki jest potrzebny budżet – bez ukrytych kosztów, bez niezapowiedzianych premii. Zapewniamy pełne wsparcie związane z budową domów pod klucz, od etapu projektowania, przez realizację, sprawy formalne, aż po sam etap końcowy.