Zadzwoń do nas!

+48 504 965 453

ul. Zachodnia 16

62-081 Przeźmierowo

Godziny pracy:

8:00 - 16:00

Budowa domów pod klucz

Budujemy domy od podstaw, wykonujemy niezbędne prace budowlane i wykończeniowe, zajmujemy się wyszukiwaniem oraz weryfikacją ewentualnych współpracowników, dbamy o to, aby wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem i w jak najlepszym porządku...

Nadzór budowlany

Odciążymy Państwa w tym najbardziej wyczerpującym, a nierzadko i najbardziej irytującym etapie każdej inwestycji, ograniczając waszą obecność na placu budowy do absolutnego minimum.

Prace wykończeniowe

Proces budowy domu nie kończy się w momencie postawienia czterech ścian, ułożenia dachu i wstawienia drzwi i okien. Tak naprawdę dopiero wtedy zaczynają się prawdziwe wyzwania związane z koniecznością wykonania wszystkich prac wykończeniowych.

Arrow
Arrow
Slider

Prace glazurnicze

Jednym z podstawowych etapów wszystkich prac wykończeniowych jest praktycznie zawsze układanie glazury i płytek we wnętrzach lub na zewnątrz domu. Nieodłącznie królują w tym łazienki i kuchnie, częściowo piwnice (zwłaszcza zaadaptowane do użytku codziennego) oraz przedpokoje i przedsionki. I chociaż na pierwszy rzut oka ułożenie płytek to żadna filozofia, to wystarczy zabrać się za to samemu, aby po kilku położonych płytkach zrozumieć swój błąd.
Firma NIGRA chce Państwu oszczędzić i stresu i nerwów, proponując wykonanie prac glazurniczych na wysokim poziomie. Układane przez nas płytki i glazura są zawsze zgodne ze wzorem, równo przycięte i estetycznie wykończone; nie pozwalamy sobie na nierówne grzbiety płytek czy rozmazane fugi. W pracach glazurniczych precyzja liczy się najbardziej, bo nawet jeden prosty błąd i jedna pomylona płytka może zepsuć cały wzór i finalnie również wygląd całego pomieszczenia. I nie ma w tym ani słowa przesady!
Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu oraz doświadczeniu naszych pracowników możemy zaoferować

Państwu usługę kompleksowego układania płytek i glazury w każdych warunkach: wewnątrz domu, w pomieszczeniach oraz na zewnętrznych tarasach, balkonach czy schodach. Prace wykonujemy terminowo, zgodnie z obowiązującą sztuką budowlaną – nie ma znaczenia, czy mamy położyć płytki w wielkim biurowcu czy w małym domku jednorodzinnym, bo do każdego zlecenia podchodzimy tak samo skupieni, aby wykonać je jak najlepiej.
Korzystając z usług firmy NIGRA będą mieli Państwo gwarancję profesjonalizmu i fachowości, stałą kontrolę nad przeprowadzanymi pracami, podany z góry ich kosztorys, dlatego nie zostaniecie zaskoczeni nagłymi i nieprzewidzianymi wydatkami. Prace glazurnicze nie muszą być dla Państwa stresujące – wystarczy nam tylko zaufać.