Zadzwoń do nas!

+48 504 965 453

ul. Zachodnia 16

62-081 Przeźmierowo

Godziny pracy:

8:00 - 16:00

Budowa domów pod klucz

Budujemy domy od podstaw, wykonujemy niezbędne prace budowlane i wykończeniowe, zajmujemy się wyszukiwaniem oraz weryfikacją ewentualnych współpracowników, dbamy o to, aby wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem i w jak najlepszym porządku...

Nadzór budowlany

Odciążymy Państwa w tym najbardziej wyczerpującym, a nierzadko i najbardziej irytującym etapie każdej inwestycji, ograniczając waszą obecność na placu budowy do absolutnego minimum.

Prace wykończeniowe

Proces budowy domu nie kończy się w momencie postawienia czterech ścian, ułożenia dachu i wstawienia drzwi i okien. Tak naprawdę dopiero wtedy zaczynają się prawdziwe wyzwania związane z koniecznością wykonania wszystkich prac wykończeniowych.

Arrow
Arrow
Slider

Usługi ciesielsko-dekarskie

Jednym z elementów tej układanki z której składa się Twój piękny, nowy dom Drogi Inwestorze, jest na pewno dach.

Jako specjalista pracujący w Firmie “Nigra” od kilkunastu lat mogę zapewnić ze wszelkie nasze prace związane tak z konstrukcja jak i pokryciem dachowym są wykonywane niezwykle starannie z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy detal.

Pomaga mi w uzyskaniu pożądanego efektu moje wieloletnie doświadczenie w zawodzie Cieśla-dekarz.

Kierując mała, ale zwartą i znającą swoje zadania w pracy grupa ludzi mogę stwierdzić z cała stanowczoscia że żadne więźby, począwszy od prostych konstrukcji, poprzez dwuspadowe, mansardowe, a skończywszy na wielopołaciowych więźbach nie stanowią dla mnie i mojej ekipy żadnej tajemnicy.

My je po prostu wykonujemy starannie i według wszelkich zasad sztuki budowlanej.

Oczywiście na więźbach nie musimy kończyć pracy na Państwa dachu.

Wraz z moimi ludźmi wykonam także każdy rodzaj pokrycia dachowego, na przykład tak ostatnio modna blacha na rabek lub dachówka ceramiczna. Oczywiscie inne opcje także nie stanowią problemu.

Można by napisać tylko ze wykonujemy dachy kompleksowo ale to nie odda państwu tego że My po prostu w naszą pracę wkładamy całe serce, zawsze służymy pomocą, dobra radą.

My to po prostu lubimy!

Pozdrawiam Państwa i proszę się nie wahać, w końcu czapka na państwa domu jest jego nieodzownym elementem i także od wyboru wykonawcy zależy czy będzie pieknie wygladała

Majster Ekipy Ciesielsko- Dekarskiej w firmie “Nigra”

Marek Jankowski